Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Марта Марциняк з Самбірщини здобула титул “Королева International”
19 Травня, 18:09
logo-black

Марта Марциняк з Самбірщини здобула титул “Королева International”

Тетяна Пасічник

У п’ятницю, 17 травня, у Києві відбувся грандіозний конкурс “Королева України – 2019”. Серед 18-ти претенденток на корону була і 20-річна Марта Марциняк з міста Рудки, що на Самбірщині. Дівчина увійшла до шестірки фіналісток та здобула титул “Королева International”.

“Вже на сцені з вісімнадцяти дівчат спочатку відібрали дванадцять. Потім обрали шестірку найкращих, – каже LMN Марта Марциняк. – Всі шість фіналісток вже вважаються переможцями, адже кожна з нас може представляти Україну на міжнародних конкурсах. Підготовка до “Королеви України” була дуже швидкою. Напередодні була фотосесія для портфоліо, а вже з 13 до 17 травня ми посилено репетирували”.

Місяць тому Марта брала участь у конкурсі краси “Міс Львів-2019”. Там отримала титул «І Віце-Міс».

“Я б не сказала, що конкурс “Королева України” значно відрізнявся від львівського. Єдина найбільша складність полягала у тому, що сцена у Києві стояла просто неба. Поруч був фонтан. Треба було завжди бути уважним, щоб не посковзнутися, адже вода потрапляла прямо на сцену. Також вітер постійний, – розповідає Марта. – Ще у Києві в нас був показ вишиванок, чого не було на львівському конкурсі”.

На всеукраїнському конкурсі також учасниці показували свої таланти.

“Я планувала грати на фортепіано. Однак через технічні несправності мені не вдалось продемонструвати свій талант. Цей етап конкурсу не був обов’язковою вимогою для всіх учасниць, тому не став на заваді до фіналу”, – додає.

Марта каже, планує і надалі  брати участь у різних конкурсах. Готова представляти як місто, так і країну.

 

“Вважаю це лише розвитком для себе, можливістю рухатись вперед і не сидіти на одному місці. Звичайно, готова прийняти пропозиції на участь у конкурсах краси та таланту різних масштабів. Відчуваю велику підтримку від рідних, друзів, знайомих. Це найголовніше”, – підсумовує дівчина.

bb40f7b3-6928-438a-a9b6-739a9ab6b643
1c3e01c5-b061-4734-98fd-1df4b77acf14
  • 0
  • 8105
Схожі новини