Марина Бех-Романчук виборола золото на Мультиспортивному Євро – 2022 (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Марина Бех-Романчук виборола золото на Мультиспортивному Євро – 2022 (ВІДЕО)
20 Серпня, 12:08

Марина Бех-Романчук виборола золото на Мультиспортивному Євро – 2022 (ВІДЕО)

Українка Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики на відкритому повітрі. Золоту медаль у змаганнях потрійного стрибка вона виборола на змаганнях Мультиспортивного Євро, які відбуваються в Мюнхені, учора, 19 серпня.

Як повідомляє Суспільне, свій перший фінал Бех-Романчук проводила у змаганнях зі стрибків у довжину. Тут їй вдалося вибороти четверте місце.

«Скажу відверто, що [після фіналу стрибків у довжину] спочатку прийшла у номер, дістала телефон, казала собі, що нічого дивитися та читати не буду. Просто відклала його, вранці відкрила Instagram – ви не уявляєте, яку кількість повідомлень підтримки я отримала. «Ти найкраща», «у тебе буде все добре», »ми у тебе віримо», «будемо вболівати», «ти зможеш», «ти реалізуєш себе» і все в такому плані. Як не стрибати після цього? Особливо моя сім’я, батьки Міши [Романчука] записали мегапозитивне відео, мої дві сестри записали з коротенькою мотивацією – я так плакала, просто жах. Це все надихає, мотивує рухатися далі» , – поділилася спортсменка у коментарі Суспільному.

І вже наступного дня Марина з першої спроби встановила новий рекорд сезону в Європі в потрійному стрибку – 14.81 метра. Зрештою Бех-Романчук тільки покращила свій результат та здобула “золото” з показником у 15.02 метра.

Відео