«Машина проїхала у 30 сантиметрах від мене»: через зламану на вулиці ногу львів’янка подаватиме до суду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Машина проїхала у 30 сантиметрах від мене»: через зламану на вулиці ногу львів’янка подаватиме до суду
17 Лютого, 13:59

«Машина проїхала у 30 сантиметрах від мене»: через зламану на вулиці ногу львів’янка подаватиме до суду

Львів’янка Галина Калина планує скаржитися у поліцію на роботу комунальників. Також має намір подавати до суду. Адже вона 15 лютого послизнулась на льоду на проїжджій частині вулиці поблизу свого будинку на вулиці Грекова, упала і зламала ногу. До цього жінка декілька разів скаржилась на нерозчищені дорогу і тротуар на «гарячу лінію міста» та у Шевченківську райадміністрацію. Там їй повідомили, що прибирати дорогу, тротуар на вулиці Грекова,8 мало б ПП «Лев», розповідає Твоє місто.

Галина Калина зараз лежить удома, у неї перелом ноги у двох місцях.

«Я прибирала від снігу подвір’я свого будинку, але не проїжджу частину, тротуар. Через дорогу пройти неможливо. На тротуарі також небезпечно, бо бурульки. Ввечері я йшла додому, переходила дорогу навпроти своєї брами – Грекова, 8. Ще не дійшла до тротуару, підсковзнулась і упала. Машина проїхала у тридцяти сантиметрах від мене. Я впала на проїжджій частині через те, що під снігом був лід», зазначає Галина Калина.

Жінка одразу викликала поліцію і швидку допомогу. За її словами, «швидка» також буксувала на вулиці. У лікарні медики діагностували перелом гомілкової кістки.

Вона розповідає, що не знає, якими були перші витрати на лікування, за усе платили діти. Утім, запевняє, що вимагатиме справедливості у поліції та суді.

Нагадаємо, у Львівській міській раді кажуть, що щодень до прибирання міста залучено півтори сотні техніки. Вона працює, переважно, на магістралях. А також місто прибирає понад 1600 двірників, вони відгортають сніг на тротуарах, розчищають дороги, прибирають сніг із зупинок громадського транспорту.

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий у своєму блозі розповів, що міська рада відповідає за розчищення магістралей районного і міського значення. Житлові вулиці розчистити мають управляючі компанії, ОСББ, які чистять прибудинкову територію.

Фото: Фейсбук

 

Відео