Масового обливання у Львові цьогоріч не буде | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Масового обливання у Львові цьогоріч не буде
02 Травня, 14:31

Масового обливання у Львові цьогоріч не буде

Наступного тижня традиційних обливань на поливаний понеділок, який припадає на 6 травня, у центрі міста не буде. Про це повідомляють у ЛМР.

Як наголосив керівник адміністрації міського голови Євген Бойко, традиційні обливання раніше не проводили через пандемію коронавірусу, а тепер – через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

“Обливаний понеділок — це традиція, яку львів’яни дуже любили. І на рівні міста ми з великим задоволенням її підтримували. Вперше зону для водних ігор та обливання на площі Ринок ми облаштували 10 років тому.  В цьому дійстві активну участь брав навіть мер міста. Але після широкомасштабного вторгнення ми відмовились від цього заходу. Не час для гучних забав та публічних веселощів. Наш народ завжди знав час і місце для суму чи радощів. Цим ми відрізняємося від дикунів з московії. Водяні батли на пл.Ринок обов’язково повернуться, після перемоги”, — каже Євген Бойко.

 

Додамо, що вперше масові обливання на площі Ринок місто організувало у 2014 році. Для цього у центрі міста Лева комунальні служби забезпечували безперебійну подачу води, а для учасників обливання навіть встановлювали роздягальні та зони для сушіння.

Відео