Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Чутки про перенесення матчу збірної через концерт Олега Винника – безпідставні”, – директор  “Арени Львів”
31 Січня, 10:29
logo-black

“Чутки про перенесення матчу збірної через концерт Олега Винника – безпідставні”, – директор “Арени Львів”

Юлія Швидко

Матч 3-го туру кваліфікаційного раунду у відборі на Євро-2020 між збірними України та Сербії може не відбутися на «Арені Львів», повідомив ведучий шоу «Циганик LIVE».

За словами Ігоря Циганика, матч можуть перенести в інше місто з двох причин. По-перше, стан газону на львівському стадіоні є незадовільним і покриття можуть не встигнути підготувати до проведення зустрічі, яка відбудеться 7 червня.

По-друге, за тиждень до матчу, 1 червня, на львівському стадіоні відбудеться концерт українського співака Олега Винника, приготування до якого також можуть нашкодити газону.

Альтернативним варіантом проведення матчу називають ОСК «Металіст» у Харкові.

Керівництво стадіону “Арена Львів” заперечує такий варіант.

“Такі чутки є безпідставними. Ми активно готуємо стадіон, аби прийняти цей матч. Оголосили тендер на заміну поля – хочемо постелити штучний газон. Звісно, є певні речі, які породжують такі застереження – погодні умови, концерти. Але не варто згущувати фарби, – каже LMN директор стадіону “Арена Львів” Юрій Майборода. – Концерт Олега Винника відбудеться 1 червня, матч – 7 червня. Є достатньо часу, аби відновити газон. Пригадую випадки, коли між концертами та матчами мали менше часу – і все було добре”.

Збірна України у відборі до Євро-2020 зіграє в групі В. Її суперниками будуть збірні Португалії, Сербії, Литви та Люксембургу.

Фото: expres.online

Схожі новини