На Мостищині трагічно загинув 4-річний хлопчик | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Мостищині трагічно загинув 4-річний хлопчик
26 Вересня, 17:04
logo-black

На Мостищині трагічно загинув 4-річний хлопчик

Сьогодні в селі Боляновичі Мостиського району трапилась трагедія. Поки батько з матір’ю порались в полі, їхній маленький чотирирічний син пропхав голову у вікно старенького автомобіля та задушився.

Подружжя приїхало на поле власним авто – стареньким Volkswagen. Малого залишили в машині, бо зранку було ще холодно.

«Одні кажуть, що малий чадним газом задихнувся, інші – просунув голову у трохи прочинене вікно, а витягти вже не зумів, так і задихнувся. Батьки сіли бігом в машину та повезли сина у Мостиська в лікарню. Мама вбігла до медиків, просила врятувати дитину, але вже було пізно», – розповідає мешканка Болянович.

 

 

Наразі слідчі з’ясовують всі обставини трагедії. За цим фактом відкрили кримінальне провадження з приміткою «нещасний випадок».

«Все село плаче. Сім’я роботяща, дуже добрі вони, і таке лихо сталося. Мамі 29 років, татові 36. Мали двох дітей, дівчинку 9 років і цього хлопчика. Дочка в школу пішла. А батьки – на поле жати кукурудзу. Сина із собою завжди брали, бо не мали з ким залишити вдома. Дідусь трагічно загинув кілька років тому, а бабуся на заробітках в Польщі. Поля мають багато, та й мусили собі так раду давати», – каже жінка.

 

ФОТО: ілюстративне

Відео