Мати за кордоном, а батько б‘є: юна львів’янка шукала допомоги у поліції | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мати за кордоном, а батько б‘є: юна львів’янка шукала допомоги у поліції
23 Червня, 15:30

Мати за кордоном, а батько б‘є: юна львів’янка шукала допомоги у поліції

У Львові батько вчиняв домашнє насильство щодо власної дочки. Тепер ним займаються правоохоронці. 17-річна дівчина сама звернулась за допомогою. Вона розповіла, що матір давно мешкає за кордоном, а батько весь цей час систематично її ображає, знущається з неї, б’є та погрожує вигнати з дому.

Про це повідомили у Поліції Львівської області:

«Від листопада 2022 року 17-річна львів’янка чотири рази зверталась у поліцію з повідомленнями про домашнє насильство, яке щодо неї вчиняє її 40-річний батько, з яким вона проживає у квартирі одного з будинків на вулиці Романчука».

Щоразу за вказаною адресою виїжджали співробітники сектору протидії домашньому насильству поліції Львівщини.

За кожним зверненням, після перевірки, правоохоронці складали щодо батька протоколи та виписували штрафи.

«Проте, у квітні 2023 року дитина знову звернулась до Львівського районного управління поліції №1 з повідомленням про домашнє насильства щодо неї зі сторони батька».

Цього разу за фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ст.126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання – громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Триває досудове розслідування.

  • 0
  • 325
Відео