Мав тільки 57 років: помер голова Золочівської райради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мав тільки 57 років: помер голова Золочівської райради
19 Квітня, 09:08

Мав тільки 57 років: помер голова Золочівської райради

Учора, 18 квітня, на 58-му році життя помер очільник Золочівської райради та ексголова Бродівської РДА Ігор Криськів. Інформацією про його смерть у соціальних мережах поділились друзі та однопартійці.

«Надзвичайно розумний і  талановитий чоловік, якому жителі Підкаменщини неодноразово доручали представляти їх інтереси в радах різних рівнів», – так пригадують про Ігоря у Львівській обласній раді.

Криськів народився в селищі Підкамінь Бродівського району Львівщини, закінчив Національний університет “Львівська політехніка”, займався бізнесом.

«Багато кому було варто повчитись його професійним якостям та ставленням до праці. Ігор Миколайович був високоморальною, порядною та чесною людиною», – каже його однопартієць Петро Сай.

У лютому 2019 року п’ятий президент Петро Порошенко призначив Криськіва, який на той момент був депутатом Бродівської райради, головою Бродівської районної державної адміністрації. 12 серпня з цієї посади Криськіва звільнив президент Володимир Зеленський. 2 грудня 2020 року був обраний головою Золочівської райради.

Чин панахиди відбудеться сьогодні, 19 квітня, про час буде повідомлено додатково.

Відео