Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Маємо бути готові до масових протестів”, – Ірина Моряк
21 Грудня, 17:35

“Маємо бути готові до масових протестів”, – Ірина Моряк

Сьогодні, 21 грудня, голова політради “Української Галицької Партії” Ірина Моряк звернулася до українців із закликом готовності приєднатися до вуличних протестів в Києві та обласних центрах. Про це Моряк написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Звертаю вашу увагу на вибухонебезпечну ситуацію, що склалася для країни в останні тижні. На тлі відмови України від позовних претензій до “Газпрому”, запропонованих президентом змін до Конституції та репресій під виглядом судових шоу, ми маємо бути готовими приєднатися до вуличних протестів в Києві та обласних центрах Галичини”, – каже Ірина Моряк.

Голова УГП каже, що такі події відбуваються саме зараз, оскільки в українців найнижчий період для протестної активності через наближення свят. 

“Принцип “давайте вже після свят” сьогодні не працює. Ми не розуміємо, які ще “подарунки” нам принесе кінець року. Українська нація несе занадто великі втрати вже шостий рік, щоб дозволити собі втрачати пильність та втомлюватися, – говорить Ірина Моряк. – У випадку початку масових протестних акцій в столиці, Українська Галицька Партія має бути готовою для організації вуличної активності в обласних центрах Галичини та організації перевезення до Києва партійців та небайдужих галичан”.

Жінка просить голів осередків розробити план дій у випадку початку масових акцій протесту. А також провести роз’яснювальну роботу з однопартійцями та узгодити канали зв’язку під час зимових свят.

Фото зі сторінки у Фейсбуці Ірини Моряк.

Схожі новини