Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Маємо захистити наших патріотів”, – в Українській галицькій партії відреагували на підпал автомобіля журналістки
30 Січня, 09:52
logo-black

“Маємо захистити наших патріотів”, – в Українській галицькій партії відреагували на підпал автомобіля журналістки

Сьогодні вночі невідомі підпалили автомобіль відомої львівської журналістки. Як писала LMN раніше, підпал був умисним.

Співчуття та готовність допомогти Галині Терещук висловили чимало львівських журналістів  та інтелігенції, зокрема й Українська галицька партія.

“Зухвальство і безкарність провокацій з метою залякування добралися і до наших дверей, і це – не ілюзія, а реальна загроза, котра вже у Львові. Ми різко засуджуємо це свавілля – черговий випадок нападу на журналістів та активістів”, – пишуть в УГП.

У зверненні наголошують,  що усвідомлюють беззахисність всіх активних патріотів, “оскільки влада і правоохоронні органи не захищають, а можливо і створюють ці загрози власноруч”.

“Вбачаємо в цьому випадку залякування, тиск і перешкоджання свободі слова. Ми знаємо Галину, як віддану українській справі та професії, сміливу журналістку. Котра завжди була на позиції захисту і збереження українства”.

Галина нещодавно підтримала Українську Галицьку Партію у висвітленні ситуації зі збором підписів у Почаївській Лаврі, саме тоді, коли стався конфлікт з ректором Почаївської духовної семінарії московського патріархату.

“Закликаємо всіх свідомих громадян, зокрема львів’ян, негайно відреагувати та висловити підтримку на захист інтересів сім’ї Терещуків! Маємо захистити наших патріотів!”, – завершили звернення УГП.

Фото: Ігор Зінкевич.

  • 0
  • 552
Схожі новини