Рудківська і сокальська лікарні розпочинають прийом хворих на COVID-19 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рудківська і сокальська лікарні розпочинають прийом хворих на COVID-19
20 Вересня, 17:26
logo-black

Рудківська і сокальська лікарні розпочинають прийом хворих на COVID-19

У вівторок, 22 вересня, відбудеться засідання Державної комісії ТЕБ та НС, яка розгляне встановлення жовтого епідемічного рівня по всій території України з 22 вересня. Про це йшлося сьогодні на селекторній нараді під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.

«Навантаження на систему охорони здоров’я поки що контрольоване. Реанімаційні ліжка зайняті на 33%, ліжка з киснем на 29%, але при цьому людей, яким призначена киснева терапія, на цих ліжках — 19%», — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації уряд на позачерговому засіданні ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.

На Львівщині теж активно готуються до наступної хвилі пандемії. Як відомо, на сьогоднішній день медичні заклади, які приймають ковідних хворих, заповнені майже на 40 відсотків. У зв’язку з погіршенням епідемілогічної ситуації пацієнтів з COVID-19 відзавтра прийматимуть у Сокальській центральній районній лікарні та Рудківській лікарні. Таке рішення прийняли сьогодні, 2о вересня, у департаменті охорони здоров’я ЛОДА.

Фото: ілюстративне

Відео