McDonald’s готується до відкриття своїх закладів в Україні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
McDonald’s готується до відкриття своїх закладів в Україні
23 Червня, 15:51

McDonald’s готується до відкриття своїх закладів в Україні

Мережа ресторанів McDonald’s готується відновити роботу своїх закладів в Україні. Про це в інтервʼю Forbes повідомила CEO компанії в Україні Юлія Бадрітдінова. Конкретних термінів вона не назвала.

Як розказав Forbes керівник одного з київських ресторанів McDonald’s на умовах анонімності, відкриття закладів може початися з серпня. Але в тому випадку, якщо будуть узгоджені питання безпеки.

«Коли спрацьовує повітряна тривога, ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан – це міні-завод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів», – сказала вона.

З початком повномасштабної війни всі продукти, які зберігалися в ресторанах, компанія віддала міськрадам. Загалом віддали понад 200 т продукції на суму близько 70 млн грн, за даними Бадрітдінової.

Нагадаємо, що 19 червня глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба повідомляв, що український уряд веде перемовини з керівництвом мережі McDonald’s про відновлення роботи в Україні. В МЗС запевнили, що на сьогодні є умови для відновлення роботи, тому активно переконують мережу повертатися.

Відео