Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
McDonald’s починає поетапне відкриття ресторанів в Україні: розпочнуть із запуску McDelivery
19 Вересня, 10:51

McDonald’s починає поетапне відкриття ресторанів в Україні: розпочнуть із запуску McDelivery

McDonald’s розпочинає поетапне відкриття ресторанів в Україні із запуску McDelivery. Про це повідомила очільниця відділу комунікацій українського McDonald’s Алеся Муджирі.


Перші три ресторани відкриються в Києві вже завтра, 20 вересня.

“Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку, а зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні.

Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців”, – написала Муджирі.

Першими запрацює McDelivery у трьох ресторанах Києва:

  • проспект Бажана, 3в (м. Харківська);
  • вул. Гришка, 7 (м. Позняки);
  • проспект Гагаріна, 2а (Дарниця).

Ще сім столичних закладів відновлять роботи орієнтовно через тиждень. Згодом відкриватимуться й решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни.

“Спершу отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставки компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості матимуть можливість самостійно завітати до ресторанів”, – пояснили в McDonald’s.

Заклади працюватимуть згідно стандартів якості страв, чистоти і швидкості обслуговування, що й раніше. Водночас для роботи в нових умовах McDonald’s впроваджує розширені процедури і протоколи заради безпеки працівників і клієнтів.

“Ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям”, – йдеться у повідомленні.

Схожі новини