Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Медсестра, яка втратила на війні дві ноги, відсвяткувала весілля у львівській лікарні
02 Травня, 15:42

Медсестра, яка втратила на війні дві ноги, відсвяткувала весілля у львівській лікарні

У Львові вийшла заміж 23-річна медсестра Оксана з Лисичанська, яка в результаті вибуху втратила обидві ноги та пальці на руці. Весілля відбулося у лікарняній палаті, а перший танок молодят розчулив присутніх до сліз.

По це повідомляють у  Першому медичному об’єднанні Львова.

Наречений Віктор кружляв кохану Оксану на руках. Ноги вона, 23-річна медсестра з Лисичанська, втратила наприкінці березня. Жінка обернулася, аби попередити коханого про небезпеку, а вже за секунду під нею розірвалася міна, – повідомляють у медзакладі.

Трагічний випадок стався 27 березня. Оксана з Віктором поверталися додому. Вона йшла попереду, її коханий за нею. Пролунав вибух. Віктор дивом не постраждав, а от Оксані відірвало ноги та чотири пальці лівої руки.

Дівчину доправили до лікарні в Лисичанську, там вона перенесла 4 операції, далі її евакуювали до Дніпра, а потім перевезли до Львова. Попереду у пацієнтки – реабілітація і протезування.

Оксана з Віктором вирішили не відкладати життя на потім. Разом вони вже 6 років і виховують 2 дітей. Обручки та сукню купили у Львові, а весільний торт спекли волонтери. Церемонія відбулася в РАЦСі, а святкування – в палаті Центру хірургії.

Схожі новини