Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Медведчук заявив про опозиційність до Зеленського і його бачення щодо Донбасу
24 Травня, 21:18

Медведчук заявив про опозиційність до Зеленського і його бачення щодо Донбасу

Кум президента РФ Віктор Медведчук не братиме участі в міжнародних переговорах щодо Донбасу при президенті Володимиру Зеленському.

Про це повідомляє російське видання ТАСС, посилаючись на прес-секретаря Медведчука Олега Бабаніна.

«Якщо немає переговорного процесу, то що там робити? Тим більше, що Зеленський вчора заявив, що не збирається вести переговори з РФ», – заявив Баранін.

В коментарі російській газеті «Взгляд» Медведчук сказав, що не представлятиме інтереси команди Зеленського на переговорах з Росією.

«На мій превеликий жаль, я не бачу сенсу представляти інтереси команди Зеленського як нової влади не тільки тому, що наша партія перебуває до нього в опозиції з моменту його обрання. Позиція Зеленського, яку він сформулював, повністю суперечить мирному плану, який передбачає автономію для цих територій. Пан Зеленський виступає проти особливого статусу для Донбасу, він проти амністії для громадян України, які живуть на непідконтрольних територіях. Він стверджує, що спільного між Україною і Росією залишився лише кордон», – заявив Медведчук.

 

При цьому, сьогодні Зеленський провів першу зустріч із представниками української гуманітарної підгрупи у Мінську.

Про це у Facebook написала народний депутат Ірина Геращенко.

«Відбулася зустріч представників українських гуманітарної групи ТКГ в Мінську з новообраним президентом Зеленським, на якій також були присутні керівництво СБУ і об‘єднаного центру з питань зниклих безвісти і заручників, також залучені до роботи групи експерти. Поінформували про роботу гуманітарної групи, деталі перемовин, позиції, які відстоювали, прізвища і списки заручників і зниклих, іншу проблематику», – написала Геращенко.

Уповноважений з прав людини Людмила Денісова заявила, що російські окупаційні війська передали Києву 60 громадян України, які перебували у тюрмах окупованих районів Луганської області.

Про це вона повідомила у Facebook.

 

Фото: Politeka.net

Схожі новини