Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Медичні відходи з ковідних лікарень на Львівщині скидали на стихійні смітники
30 Листопада, 13:49

Медичні відходи з ковідних лікарень на Львівщині скидали на стихійні смітники

У трьох областях України виявили стихійні смітники з медичними відходами із ковідних відділень. В Офісі Генпрокурора кажуть, що фірма, котра мала їх утилізовувати, викидала лікарняне сміття просто неба.

“За даними слідства, учасники організованого злочинного угруповання, використовуючи підконтрольне товариство, упродовж 2020-2021 років одержали для утилізації від представників закладів охорони здоров’я понад 6 тис тонн небезпечних медичних відходів. Серед них були відходи з інфекційних лікарень та COVID-відділень: пробірки з кров’ю, біологічними рідинами, медичні рукавички, шприци, голки, бинти, люмінесцентні лампи тощо. Замість спалювання вони скидали їх на земельні ділянки”, – розповіли у пресслужбі Офісу.

 

fb_img_1638271597498

Відходи викидали на земельні ділянки у трьох областях: Львівській, Київській та Миколаївській.

“Крім того, після анулювання у квітні 2021 року ліцензії товариству на операції у сфері поводження з небезпечними відходами, його службові особи продовжили укладати договори на утилізацію медичних відходів. В результаті цього вони заволоділи коштами у сумі понад півмільйона гривень”, – кажуть у Прокуратурі.

Директору товариства оголосили підозру. Зараз вирішують питання про оголошення підозри ще трьом його співробітникам. А також обрання їм запобіжного заходу.

Схожі новини