Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Медикам Львівщини пропонують добру роботу в Польщі: гряде кадровий голод
13 Серпня, 14:38

Медикам Львівщини пропонують добру роботу в Польщі: гряде кадровий голод

Львівським медикам впродовж останніх двох тижнів надійшло безліч пропозицій на стажування у Польщі із можливістю надалі працевлаштуватися там. Директорка департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак стурбована  такою ситуацією, бо, на її переконання, це спричинить масовий відтік кадрів із області.

 

«За останні два-три тижні у наших закладах почали поширюватися електронні розсилки, рекламні буклети зі запрошенням на так зване дворічне стажування медсестер та лікарів. Це стажування включає фінансування початкової мовної підготовки, надання доступного житла, розробку індивідуального варіанту стажування для продовження медичної кар’єри у залежності від спеціалізації, фінансування підготовки до іспитів та ліцензії, допомогу під час навчання, психологічну підтримку. Окрім цього, протягом цих двох років гарантується оплата, за яку можна вчитися, харчуватися та проживати», – зазначила Ірина Микичак.

 

Головна лікарка області зауважила, що у медичній галузі і без цього критична ситуація зі забезпеченням, а зараз ще й піде масовий  відтік кадрів.

Директорка департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації закликала правоохоронні органи «предметно поцікавитися роботою таких рекрутингових агенцій», які поширюють відповідні пропозиції.

Схожі новини