Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Медикам Львівщини, які занедужають на коронавірус, виплатять страхівки
28 Квітня, 15:23

Медикам Львівщини, які занедужають на коронавірус, виплатять страхівки

Відсьогодні, 28 квітня, на Львівщині стартує проект страхування усіх медиків на випадок захворювання коронавірусною інфекцією. Виплати отримають ті працівники медичної сфери, які були госпіталізовані та мали підтверджений діагноз та позитивний ПЛР тест. Про це сьогодні під час брифінгу розповів радник голови ЛОДА Андрій Матолич, – пише пресслужба адміністрації.

«За ініціативи голови Львівської ОДА ми опрацювали можливість створення страхового фонду для медиків, які задіяні у боротьбі із коронавірусом. У страхових компаній наразі нема можливостей запропонувати альтернативні варіанти страхування медиків, тож ми запропонували страховим компаніям створити стабілізаційний фонд платежів у випадку настання страхового випадку серед медиків. Концепція, яку пропонує облдержадміністрація полягає у тому, що на рахунку благодійної організації  «З повною довірою» будуть зосереджені кошти переважно з благодійних внесків. Цей стабілізаційний фонд буде перераховано на рахунок страхової компанії «Уніка». Ця компанія не викликає жодних сумнівів у плані обґрунтованого підходу до кожного страхового випадку, що може статися з будь-яким медиком. Крім цього «Уніка» погодилась безкоштовно за власні кошти адмініструвати накопичення і, у разі необхідності, поповнити цей фонд власними коштами», – наголосив Андрій  Матолич.

За його словами, ця унікальна пропозиція дозволить додати впевненості, спокою та стабільності тим медикам, які щодня наражаються на небезпеку.

«Станом на сьогодні на Львівщині 49 підтверджених випадків інфікування серед медиків. Зі сторони ЛОДА і особисто голови Максима Козицького, це страхування буде додатковою допомогою та стимулом для медиків. Страхуванню підлягатимуть усі медики, які працюють із інфікованими пацієнтами. Уніфікований перелік медиків був сформований на підставі списків кожної опорної лікарні, що затверджується головними лікарями. Таким чином загальна сума страхового фонду відповідатиме загальній сумі благодійних внесків. Кожна гривня буде переведена на рахунок страхової компанії, яка, згідно із міжнародними стандартами та правилами страхування, буде контролювати виплату платежів у кожному випадку»,- зазначив радник голови.

До участі у формуванні страхового фонду долучилися такі благодійники – БО-Фонд «З повною довірою», БФ «Відкриті очі», компанія SoftServe, ПрАТ «Компанія Ензим», ТОВ «Горизонти», ТОВ «Кормотех», Асоціація «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», ТОВ «РСП Шувар», ТзОВ «Еко-Оптіма».

Усі кошти, які залишаться на рахунку “Уніки” після скасування карантину, будуть розподілені між медиками постраждалими внаслідок коронавірусноі інфекції.

Довідково:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ФОНД «З ПОВНОЮ ДОВІРОЮ»

ЄДРПОУ 37325639

Юридична адреса: 81130, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с. Сокільники, вул. Кн. Ольги, 9

Фактична адреса: 81130, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с. Сокільники, вул. Кн. Ольги, 9

Р/р IBAN UA11 3808050000000026004480657 (UAH)

в АТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ”

Керівник: Савчин Василь Степанович

Email: dr_savchyn@meta.ua

Тел.: 067 747 67 59

Головний бухгалтер: Антонишин Леся Богданівна

Тел.: 096 542 48 18

ФОТО: ЛОДА

  • 0
  • 344
Схожі новини