Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Медики на Львівщині приховують інформацію про кір
14 Грудня, 10:59

Медики на Львівщині приховують інформацію про кір

Лікарі Львівської області маскують інфекційне вірусне захворювання кір під ГРВІ, бо не хочуть зайвих клопотів, пишуть “Факти”. Видання опублікувало скріни, зроблені за листуванням в співтоваристві “Батьківська рада Львівщини”.

З повідомлення випливає, що в довідках, замість серйозних діагнозів, часто записують гостру респіраторну вірусну інфекцію.

«Як пояснив лікар, якщо напише, що це кір, то потрібно буде робити щеплення всьому під’їзду. Теж саме було, коли була скарлатина. Написали «запалення дихальних шляхів». Бажання, щоб у картці записали правильний діагноз, проігнорували», – скаржиться учасниця групи Христина Грідна.

«Коли мої діти хворіли на кір, лікар сказала, що не буде писати кір, тому що треба викликати санстанцію, а їй зайвих клопотів не потрібно. Відмовилася записувати в картці діагноз», – розповідає ще одна учасниця Наталя Федишин.

Львівська область показує одну з гірших статистик за захворюваністю на кір з усіх регіонів України. Минулого тижня на кір захворіли 2 тис 611 осіб. Діти хворіють частіше за дорослих: 847 дорослих і 1764 дитини.

З початку 2018 року в Україні на кір захворіло 46 тис 937 осіб: 17 418 тисяч дорослих і 29 тисяч 519 дітей. Померли 15 осіб: 4 дорослих та 11 дітей.

Схожі новини