Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Медики пропонують обмежити невакцинованим дітям доступ у школу
13 Листопада, 16:30

Медики пропонують обмежити невакцинованим дітям доступ у школу

На цьому наголосила Ірина Микичак під час апаратної наради

На Львівщині кір прогресує, спостерігається чергова хвиля підвищення захворювання. Директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак наголошує на необхідності обмеження доступу невакцинованих дітей у школу. Про це повідомляє Львівський портал.

«Люди скаржаться, що вакцина є недоброю, втім насправді це сучасна імпортна вакцина не китайського, а французького виробництва… Основний наш меседж – вакцинувати дітей та дорослих. Для цього є всі можливості», – пояснила директор департаменту охорони здоров’я.

Як каже Ірина Микичак, 67% дітей області охоплені вакцинацією, а вакцинами загалом Львівщина забезпечена сповна: у резерві є 40 тисяч доз. Тим часом Законом передбачене обмеження доступу невакцинованих дітей в організованих колективах.

Натомість голова ОДА Олег Синютка сказав, що навряд чи справа дійде до заборони відвідувати навчальні заклади невакцинованим дітям.

Додамо, головна освітянка області розповіла, що через сапалах кору довелось призупинити навчання у школах Зимної Води, Рудного та Солонки.

Нагадаємо, за тиждень на Львівщині на кір захворіли майже півтисячі осіб. З них – 373 у дітей до 17 років.

Схожі новини