Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Медики використали вертоліт, щоб врятувати 46-річну жінку з інфартком з Турки
19 Квітня, 16:40

Медики використали вертоліт, щоб врятувати 46-річну жінку з інфартком з Турки

Сьогодні, 19 квітня,  вертоліт ЄС-145 Єврокоптер доправив 46-річну жінку з міста Турка, що на Львівщині, до Львівської міської клінічної лікарні швидкої допомоги. Про це повідомили в пресслужбі ДСНС.

З огляду на діагноз – гострий інфаркт міокарду, жінці знадобилася негайна допомога. Наземним транспортом оперативно дістатися з віддаленого гірського містечка до обласного центру досить проблематично, тож вирішили залучити для транспортування вертоліт із медичним модулем.

З 1 квітня він перебуває на постійному чергуванні на Львівщині для надання екстронної допомоги населенню шістьох західних областей. Першу евакуацію 9 квітня вертоліт здійснював теж з Турківщини. Тоді доправляли до лікарні 78-річну жінку з гострим порушенням мозкового кровообігу оперативно доставили до інсультного центру.

Згодом, 10 квітня, гелікоптер вилітав у Броди. Чоловіка після ДТП із політравмою та черепно-мозковою травмою госпіталізували із Бродівської ЦРЛ у спеціалізовану лікарню Львова.
Минулого понеділка, 12 квітня, зі села Нижня Яблунька, що на Турківщині, вертольотом доправили до інсультного центру багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування у Львові 82-річну пацієнтку із мозковим інсультом.
  • 0
  • 921
Схожі новини