Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Медзаклади Самбірщини отримали подарунки від Благодійного Фонду сім’ї Доскічів
18 Червня, 14:35

Медзаклади Самбірщини отримали подарунки від Благодійного Фонду сім’ї Доскічів

У неділю, 20 червня, в Україні відзначатимуть День медика – професійне свято всіх працівників галузі охорони здоров’я. У цей день лікарі, медсестри, акушери, санітари, лаборанти та фельдшери отримують привітання та слова подяки від пацієнтів за свою нелегку та відповідальну роботу.

«Робота медиків – надважлива. Їх професіоналізм, самовіддача та невтомність вражають. Бо кожного дня ці люди стоять на варті нашого здоров’я», – зазначив депутат Львівської обласної ради Юрій Доскіч.

Напередодні Дня медичного працівника від Благодійного Фонду сім’ї Доскічів медзаклади у Новому Калинові, Ралівці, Рудках, Самборі та Старому Самборі отримали подарунки – сучасні принтери, які є необхідними у роботі як закладів первинної медичної допомоги, так і лікарень.

«Колектив Старосамбірської районної лікарні висловлює вдячність Благодійному Фонду Юрія Доскіча за привітання наших медиків з нагоди відзначення Дня медичного працівника-2021 та подаровані сувеніри працівникам, а також принтери для потреб лікарні, – написали у Фейсбук працівники лікарні у Старому Самборі. – Ваші щирі і зворушливі слова надихають нас, надають нові сили і твердість в обраному шляху безкорисливого служіння, спонукають не зупинятися, не дивлячись ні на які зовнішні обставини, кризи і перепони».

Фото: Фейсбук

Схожі новини