Мені нічого не треба: 95-тирічна бабуся Надія за власні заощадження придбала дрон для снайперів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мені нічого не треба: 95-тирічна бабуся Надія за власні заощадження придбала дрон для снайперів
26 Листопада, 18:45
logo-black

Мені нічого не треба: 95-тирічна бабуся Надія за власні заощадження придбала дрон для снайперів

10 листопада Надія Музичук зі Львова відсвяткувала свій ювілей, 95 років. На день народження рідні зробили сімейну вечерю, багато родичів за кордоном, тож підключалися онлайн, щоб привітати бабусю Надію. Рідні розпитували, що подарувати, але бабуся запевняла, що в неї все є.

“Скільки мені треба, в мене все є, а допомогти комусь треба, тому що це для нашої України” – каже пані Надія.

Жінка родом з Тернопільщини, добре знає що таке війна, адже підлітком пережила Другу світову війну.

“Бачила  ту війну, літаки летіли весь час коло нас, бо там була залізна дорога… Cтанеш під хату летить літак, вже втікаєш. А німці стояли навіть на подвір’ї», – розповідає пані Надія.

Тому за свої заощадження жінка дуже хотіла допомогти нашим військовим. Довго не думаючи, пані Надія вирішила поцікавитися скільки ж коштує дрон. Звернулася вона до родича, волонтера Юрія Музичука, і от через кілька днів він приніс вже цей самий дрон.

“Цьоця мене попросила, оскільки знає, що я займаюся волонтерством. Я звернувся до свого товариша,  вона перерахувала на їхній рахунок кошти, і взяли цей FPV-дрон. Я розмовляв з товаришем, своїм побратимом з 80-тої бригади, виявилося що їм дуже потрібні такі дрони і вирішили адресно відправити на цю 80-ту бригаду нашу саме в роту снайперів”, – каже волонтер Юрій Музичук.

Бабуся в коробочку до “пташки” поклала ще солодощі. І пан Юрій це відправив.

“Ми допомагаємо постійно. Ми повинні все віддати, для того щоб здобути перемогу, а тоді вже думати про розбудову ”, – каже дочка бабусі Марія Коваль.

А ще пані Надія в чудовій фізичній формі, бо кожного ранку робить зарядку і закликає всіх робити так само, адже рух – це життя!

User Image
Роксолана Іваніцька
Відео