Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Мені ще ніколи не було так соромно за свою країну»: російський дипломат при офісі ООН подав у відставку
23 Травня, 18:12

«Мені ще ніколи не було так соромно за свою країну»: російський дипломат при офісі ООН подав у відставку

Російський дипломат при ООН, радник Борис Бондарєв, засудив війну РФ проти України і висловив критику режим Путіна. Це перший дипломат, який висловив протест проти вищого керівництва Росії. Як пише “Європейська правда”, про це повідомило російське видання “Коммерсант“, отримавши коментар від Бондарєва.

“Коммерсант” зазначає, що спілкувався з Бондарєвим за його швейцарським номером і він підтвердив справжність заяви від свого імені. Бондарєв уточнив також, що подав її вранці, не обговорював з колегами своє рішення та поки не думав про подальші плани.

В експертних та дипломатичних колах у Женеві сьогодні вдень почали поширювати заяву нібито від імені Бондарєва про його звільнення, проте автентичність цієї заяви спершу неможливо було підтвердити.

У Білорусі після невизнаних президентських виборів та репресій режиму Лукашенка проти протестувальників першим з дипломатів висловив протест посол у Словаччині Ігор Лещеня.

Пізніше він подав у відставку, а за місяць Александр Лукашенко позбавив його та ще двох послів дипломатичного рангу. У серпні 2021 року Лещеню затримали, повідомлялося, що його забрали в СІЗО у Мінську.

Схожі новини