Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Мені сказали: ти нічого не доведеш, бо у нього дід при високій посаді», – Дмитро Овсінський
02 Квітня, 17:05
logo-black

«Мені сказали: ти нічого не доведеш, бо у нього дід при високій посаді», – Дмитро Овсінський

Антоніна Скляренко

26 квітня мине рік, як не стало 17-річної Оксани Овсінської зі Львова. Дівчину на пішохідному фіксованому переході збив 20-річний водій із Радехова, який рухався на швидкості на своєму авто Wolksvagen Jetta. Оксана померла від важких травм у кареті «швидкої».

Поки батьки займалися похованням доньки, із місця ДТП почали зникати докази. Досі винуватець трагедії не покараний. Рідні бояться, якщо справа не матиме розголосу, то на якомусь етапі вона просто зупиниться, і за смерть молодої дівчини так ніхто і не відповість.

«В перші дні у нас всіх був шок. Я не пам’ятаю, ні де був, ні що робив, ні з ким говорив. Тоді здавалося, що життя зупинилося. А потім, коли прийшов до себе, зрозумів, треба розібратися в ситуації, та виявилось – пізно. Зі свідками вже хтось говорив, і в місцях, де були камери спостереження, також побували ті, кому було вигідно звинуватити в усьому покійну дочку. Слідчими допитувались лише ті люди, що свідчили на користь водія. Справжніх очевидців ми змушені були шукати згодом, через соцмережі», – каже батько загиблої Дмитро Овсінький.

ДТП, в якій загинула 17-річна дівчина, трапилась на перехресті вулиць Чорновола –Під дубом, недалеко центру міста. Там багато торгових закладів, оснащених відеокамерами. Але цікаво те, що власники магазинів, з відеокамер яких було якраз добре видно момент самої аварії, відмовились надавати запис.

«Спочатку казали, що у них немає камер. А потім, у нас є інформація, камеру просто перевісили в інше місце. Мені не принципово, щоб сидів той молодий хлопець, мені важливо знати правду. Якщо є відео, де справді видно, що донька порушила правила, я це прийму. Але немає таких доказів, за рік їх ніхто не надав. Натомість чомусь зникають записи спостереження, купляються свідки. Значить, є що приховувати. Кажуть, водій їхав зі швидкістю 50, а донька бігла на червоне. Та він збив її і ще три огорожі. Як це можливо при такій швидкості? Відео нам надав торговий центр «Форум», його важко підкупити. Зафіксовано на ньому, як моя дочка йде через перехід. Видно і з інших камер, що цей легковик на одному світлофорі проїхав на червоне, за пару метрів другий світлофор, і тут вже експерти довели, що він також за хвилею рухався на червоне, якраз як йшла моя дочка», – розповідає Дмитро.

Овсінські переконані, справу хочуть зам’яти. Тому так затягують.

«Вбивця нашої дитини досі на волі, він не визнає вини. Лише через 7 місяців вибачився – і то в присутності адвоката. Але вини не признав. Зараз спокійно ходить в університет, у Івано-Франківську. Мене попередили, що я нічого не доведу, бо у нього дід при високій посаді. Хочу сподіватися, що чесних і справедливих у нас все ж таки більше. А я надто багато втратив, аби просто так зупинитися», – каже чоловік.

Сім’я Овсінських виховує ще двох дітей: 12-річну дівчину і 4-річного хлопчика.

Нагадаємо, Оксана Овсінська навчалася у львівській школі №57. Торік мала її закінчувати. Займалася спортом. Була призеркою Чемпіонату України із легкої атлетики. Того дня, коли трапилась смертельна аварія, Оксана якраз поверталася з тренування.

Схожі новини