Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Мені все одно, хто у вас загинув»: у Львові водій маршрутки зневажив матір Героя АТО
20 Серпня, 14:25
logo-black

«Мені все одно, хто у вас загинув»: у Львові водій маршрутки зневажив матір Героя АТО

Сьогодні, 20 серпня, у Львові трапився неприємний інцидент. Зранку матір Героя АТО Марія Найда, намагалась зайти у маршрутку № 217а, показала пільгове посвідчення. Та водій одразу почав виганяти жінку із салону, посилаючись на те, що в нього лише сидячі місця.

«Показала посвідчення пільгового проїзду — матері загиблого воїна АТО. На що водій сказав вийти і чекати наступну маршрутку, бо в нього тільки сидячі місця. Хоча в маршрутці, окрім мене, переді мною зайшли троє пасажирів», — написала у «Facebook» Марія Найда. – Я йому пояснила, що в мене загинув син, щоб Ви їздили і заробляли гроші. На що прозвучала відповідь: «Мені все одно, хто у Вас загинув».

118276244_1159206291145594_1231133460451662316_n

Зі слів жінки, водію вона намагалась пояснити, що їде недалеко. Та шофера це не зупиняло. Ніхто не заступився за матір Героя і серед пасажирів.

«Всі пасажири мовчали, ніби в рот набрали води. – веде далі. – Одна жінка, яка сиділа, дала мені місце і сказала водієві, що не може слухати це все, що він говорить. Велике дякую жінці. Одне цікавить, чи довго ще у Львові на маршрутах будуть працювати такі водії? І чому наші перевізники не проводять з ними виховну роботу? Герой дня!», — написала Марія Найда.

LMN зв’язалась із перевізником, який обслуговує маршрут 217а – “Підбірці” – “Рясне-2”.

«Водій поки на роботі, тому мали з ним наразі лише телефонну розмову. Він пояснив, що насправді ситуація виглядала дещо інакше. Жінка увійшла в автобус, де вже не було сидячих місць. Тому водій пояснив, що не зможе її везти. Через ситуацію із коронавірусом не має права брати в салон стоячих пасажирів. Зараз просто такі обставини, що водії не знають як діяти, щоб правильно. Перевезення пасажирів без забезпечення їм сидячого місця карається чи малим штрафом. Цей водій у нас доволі довгий час працює, раніше за ним не було нічого подібного, ніхто не жалівся, – каже LMN засновник компанії перевізника «Ліон Транс» Ярослав Прус. – З глибокою повагою ставлюсь до матерів наших Героїв, як і до всіх тих хлопців, які захищають нашу землю. І ця ситуація ще обов’язково буде вивчена. Якщо водій сказав неправду, його буде звільнено».

Нагадаємо, 21-річний Мар’ян Найда один із чотирьох воїнів, які загинули 23 серпня 2018 року у  селі Кримське на Луганщині під час важкого п’ятигодинного бою. Хлопець закрив собою пораненого бійця. На війну пішов добровольцем, не сказавши про це навіть матері, щоб та не переживала. Марія Найда виховувала двох синів самотужки.

Схожі новини