Мер Дрогобича Тарас Кучма повинен сплатити штраф за свої рішення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мер Дрогобича Тарас Кучма повинен сплатити штраф за свої рішення
29 Липня, 11:19

Мер Дрогобича Тарас Кучма повинен сплатити штраф за свої рішення

Учора, 28 липня, Дрогобицькій міськрайонний суд визнав мера міста Тараса Кучму винним у діях корупційного характеру і призначив посадовцю покарання у вигляді 6800 гривень штрафу.

Як повідомляє Медіа Дрогобиччини, міського голову Дрогобича Тараса Кучму визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з конфліктом інтересів, допущеним під час сесії у липні минулого року, та додатковим преміюванням самого себе під час повномасштабної війни.

За матеріалами справи, посадовець на засіданні сесії міської ради у липні 2022 року прийняв рішення про відведення та надання в оренду земельних ділянок ТзОВ «ВО Фарма» – компанії, яка раніше сплатила до виборчого фонду Тараса 90 тисяч грн добровільних внесків.

Щодо цього раніше Дрогобицький суд вже визнавав Тараса Кучму винним та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3 400 грн. Мер подав апеляцію, але програв.

Днями раніше у НАЗК повідомили про нові обставини у цій справі і назвали її «однією з найгучніших справ червня».

Також у НАЗК з’ясували, що Тарас Кучма кілька разів підписував розпорядження про додаткову премію для себе, в тому числі уже під час повномасштабної війни. І це при тому, що сесія Дрогобицької міської ради на постійній основі призначила йому щомісячне преміювання у розмірі 150%.

За вчинені правопорушення суддя виніс рішення оштрафувати посадовця на суму 6800 гривень.

Рішення суду в десятиденний термін може бути оскаржено в апеляційному суді.

Відео