Мер Львова попередив про посилення карантину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мер Львова попередив про посилення карантину
06 Жовтня, 14:17

Мер Львова попередив про посилення карантину

Міський штаб із протидії Covid-19 у Львові рекомендує із 14 жовтня посилити карантинні заходи у місті. Зокрема, обмежити масові заходи, перевести навчальні заклади на дистанційний режим та припинити планові операції у лікарнях, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Остаточне рішення прийматимуть у п’ятницю після засідання комісії з надзвичайних ситуацій.

За попередню добу в області підтвердили 645 випадків інфікування коронавірусом. Найбільше хворих виявили у Львівському районі, в обласному центрі зокрема – 222. Померли від ускладнень 12 людей.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, Львів входить у червону зону карантину. За останні дні динаміка госпіталізацій та кількості виявлених позитивних ПЛР-тестів свідчить про те, що Львів уже входить у «червону» епідеміологічну зону. Львів’ян просять вакцинуватись від коронавірусу, адже серед госпіталізованих у лікарнях понад 95% пацієнтів не були вакцинованими, кажуть у міськраді. 

  • 0
  • 304
Відео