Мер Львова заговорив про посилення карантину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мер Львова заговорив про посилення карантину
02 Липня, 12:44

Мер Львова заговорив про посилення карантину

Через новий штам коронавірусу «Дельта» у Львові вирішили посилити карантин у закладах харчування та установах культури. Про це за підсумками міської комісії ТЕБ і НС повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми всі занадто розслабились. Тепле літо, звичайно, добрий привід для відпочинку і перезавантаження, але потрібно не забувати, що СOVID-19 нас не залишив. В Україні вже зафіксовані випадки нового штаму “Дельта”. І хоч сьогодні статистика захворювань справді позитивна для нас, але прийде осінь і доведеться пожинати плоди. Тому давайте подумаємо про наслідки вже сьогодні», – зазначив Андрій Садовий.

Він зазначив, що на комісії з надзвичайних ситуацій домовились посилити в розумних межах дотримання карантинних заходів у закладах харчування, культури, та інших. Як саме – не уточнив.

Також домовились облаштувати та зарезервувати додаткові ліжка з киснем, підготувати разом з МОЗ усі необхідні документи для контрактування медзакладів та збільшити кількість вакцинацій до 5 тисяч на день.

Відео