Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мер Миколаєва Андрій Щебель: «Кожна справа має бути зроблена з перспективою для майбутнього покоління»
15 Жовтня, 16:26
logo-black

Мер Миколаєва Андрій Щебель: «Кожна справа має бути зроблена з перспективою для майбутнього покоління»

Вікторія Ничта

За останні 5 років Миколаїв кардинально змінився. Відремонтовані дороги, тротуари, розвинута інфраструктура – усе це робить, колись непримітний райцентр, привабливим не лише для туристів, а й для майбутніх інвесторів. Здебільшого, такий розвиток – це заслуга діючого міського голови Андрія Щебеля та його команди. А тому й не дивно, що пан Андрій хоче і надалі дбати про рідне місто і  кандидує на посаду голови Миколаївської ОТГ.

«У своїй роботі, обіймаючи посаду голови Миколаївської міської ради, – розповідає Андрій Щебель, – я ніколи не обіцяю того, чого не міг би виконати. Більше того, вважаю, що кожна справа має бути зроблена з перспективою для майбутнього покоління. Допомагаючи одне одному, усі разом,  зробили чимало та змінили Миколаїв на краще. Зрештою, результати спільної праці очевидні і у цьому можуть пересвідчитися не тільки миколаївчани, але й численні гості міста. Тому небезпідставно задоволений, що, як корінний миколаївчанин, зміг долучитися до розбудови рідного Миколаєва».

Кандидат на голову Миколаївської ОТГ Андрій Щебель має три вищі освіти: музичну, менеджера-економіста та магістра державного управління. А у липні 2020 року захистив дисертацію на звання кандидата економічних наук.

121610553_350766216007163_287327760701764773_n

«Саме освіта та досвід, а також любов до рідного краю, яку, до слова, разом з дружиною плекаємо у наших дітях, допомагали та допомагають втілювати у життя усе заплановане, – продовжує міський голова. – А набутий багаторічний досвід господарника прагну вкласти у розвиток новоствореної Миколаївської громади. Я щиро вірю у те, що майбутня територіальна громада, як і сам Миколаїв, має стати відкритою та комфортною для кожної людини, де основними цінностями будуть людська гідність, добробут та достаток».

121606489_374890700305492_2228082553755937033_n

Програма розвитку Миколаївської ОТГ Андрія Щебеля є амбітною, але цілком реальною для втілення.

«В першу чергу, разом з вашою підтримкою прагну розв’язати транспортну проблему – внутрішній автобусний маршрут електробуса, який з’єднає всі населені пункти; відновлення роботи автостанції, паркування приватного транспорту – продовжує Андрій Щебель. – Далі, необхідно упорядкувати екологічну проблему – реконструкція очисних споруд, вивезення та утилізація твердих побутових відходів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ. Обов’язково необхідно подбати про безпеку людей – освітлення населених пунктів, встановлення камер відеоспостереження, створення муніципальної варти та співпраця з поліцією. Також мусимо забезпечити зайнятість громадян – нові підприємства по переробці овочів, фермерські господарства та сільськогосподарські підприємства, підприємство по будівництву автобусів. Для того, щоб новостворена громада була успішною, треба визначити вектор розвитку кожного населеного пункту об’єднаної громади, створити платформу «громада – влада – бізнес – молодь» – цільова програма участі громадськості у прийняті рішень. Маємо створити цільові програми розвитку шкіл, спортивної школи, амбулаторій та лікарень, соціального захисту, народних домів та палаців культури, бібліотек, музеїв та музейних кімнат, громадських та молодіжних організацій. Також необхідно створити цільові програми черговості ремонту та реконструкції вулиць, доріг та тротуарів усіх населених пунктів ОТГ, підтримки молодіжного житлового кредитування,  підтримки молоді та програму національно- патріотичного виховання,  розвитку добросусідства, партнерства та обміну досвідом з сусідніми ОТГ, Стрийською районною радою, Львівською обласною радою та Європейськими партнерами».

Андрій Щебель не ставить за мету перемогти на виборах, він прагне розвивати Миколаївську громаду та зробити її однією із кращих громад області.

121615288_269542480944376_2396419357121785761_n-2

«25 жовтня в житті нашої громади настає відповідальний момент, – каже Щебель. – Ми об’єднуємося задля забезпечення добробуту людей нашої громади. А рушійною силою для спільної побудови заможної громади має стати започаткований мною проект під назвою «Платформа об’єднання». Тут тільки додам, що в мою підтримку на виборах голови Миколаївської ОТГ висловилися такі політичні організації, як Народний Рух України, За Майбутнє, Варта та Громадянська позиція. Єднаймося! Адже, повторюсь, тільки спільними зусиллями ми побудуємо направду заможну громаду, де кожен почуватиметься затишно та комфортно. Сила – в людях!»

Схожі новини