Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мер Миколаєва закликав мешканців покинути місто
24 Червня, 14:25

Мер Миколаєва закликав мешканців покинути місто

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич закликав містян евакуюватися на безпечнішу територію, оскільки через постійні обстріли росіян ситуація у місті вкрай погана. Про це повідомили у Радіо Свобода.

“Ситуація загалом дуже погана. Нас щодня обстрілюють. Загалом у нас на сьогодні загинуло 111 людей. Одна з них – дитина. Також поранено у нас 502 особи, з них – 6 дітей (станом на 21 червня – ред.).

Обстрілюють нас майже кожного дня різними типами снарядів. Десь 80% цих снарядів – це снаряди касетного типу. Тобто реактивні системи залпового вогню типу “Смерч” чи “Ураган”…

Я рекомендую всім покидати місто. Всім, хто хоче залишитись живим, бо невідомо, коли це все закінчиться. На сьогодні, за нашими підрахунками, з 480 тисяч жителів Миколаєва, які були до війни, в місті залишилось близько 230 тисяч”, – зазначив Сєнкевич.

Міський голова рекомендує людям не повертатися у Миколаїв, доки українські захисники не відсунуть окупантів далі до Херсона або навіть Криму.

За його словами, по Миколаєву стріляють з Херсонщини, тому неможливо завчасно запустити сирену через невелику відстань між містами. Часто сирена вмикається після того, як вибухають снаряди.

Також Миколаїв обстрілюють високоточними ракетами. Ними користувалися, коли стріляли у військові об’єкти і облдержадміністрацію.

Крім того, у місті є проблема з питною водою. Економіка стоїть, великі підприємства не працюють взагалі, а середні – лише 10%.

Схожі новини