Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мерія Львова не погоджувала нових тарифів на проїзд
15 Листопада, 16:10

Мерія Львова не погоджувала нових тарифів на проїзд

Перевізники продовжують тиснути

Проїзд у львівських маршрутках не подорожчає. Принаймні найближчим часом. У цьому запевнив заступник начальника департаменту з питань ЖКГ та інфраструктури Андрій Білий.

За його словами міська рада не давала погоджень на підвищення тарифу. А опублікований учора ввечері проект рішення виконкому  ЛМР щодо погодження тарифу 8 гривень було зроблене під тиском перевізників, які погрожували зупинити транспорт.

 

 

 

На сьогодні місто купляє автобуси, збільшує долю перевезень комунальним транспортом. Тариф є 5 гривень! Про підняття не йдеться. Коли буде інша позиція міста, про це повідомимо. Інші повідомлення прошу вважати провокаціями, – пояснив Андрій Білий.

Також на сайті Львівської міської ради зареєстрували петицію, у якій просять не підвищувати тариф на проїзд доти, доки не запрацює е-квиток. адже зараз не має жодного контролю коштів, які отримують перевізники.

А вже 26 листопада у місті проведуть громадські слухання. На них говоритимуть і про те, що допустити здорожчання тарифів без покращення якості перевезення не можна.

Громадські слухання почнуться у великій сесійній залі Львівської міської ради о 18:30, а реєстрація стартує із 17:30. Для того, щоб взяти участь, охочі повинні мати із собою документ, що засвідчує особу і дає можливість перевірити місце проживання чи реєстрації людини або ж те, що у неї є нерухомість у Львові.

Нагадаємо, львівські перевізники озвучили вимогу – негайне підвищення ціни за проїзд. В іншому випадку обіцяють зупинити транспорт після 20:00 або ж суттєво зменшити кількість автобусів на маршрутах.

Схожі новини