Меру Дрогобича та членам виконкому під час засідання вручили повістки до військкомату | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Меру Дрогобича та членам виконкому під час засідання вручили повістки до військкомату
18 Липня, 16:49

Меру Дрогобича та членам виконкому під час засідання вручили повістки до військкомату

Сьогодні вранці, 18 липня, міському голові Дрогобича, а також членам виконавчого комітету вручили повістки. Як зазначає zaxid.net, повістки посадовці отримали на початку засідання.

«Дали повістки всім представникам виконкому і мені, в тому числі. Це нормальне явище», – розповів міський голова Тарас Кучма.

Зі слів мера, після отримання повісток представники виконкому мають прийти у ТЦК та СП для уточнення облікових даних.

Тарас Кучма також розповів, що відповідно до закону він та посадовці міської ради мають бронювання від мобілізації і можуть бути призвані до війська за власним бажанням.

«Якщо треба буде, я як офіцер піду служити. Я просився, мені поки що відмовляють. У мене заступники всі помінялися, для них ще бронювання не оформили, вони ще не пройшли відповідну процедуру», – зазначив Тарас Кучма.

До слова, наприкінці травня дрогобицькі депутати затвердили трьох нових заступників міського голови, повноваження попередників припинили через незадовільну роботу.

Загалом, каже мер, близько 90 працівників виконавчих структур Дрогобицької міськради вже мають бойовий досвід – були на контракті або мобілізовані до ЗСУ.

Відео