Мешканець Львівщини хотів незаконно ввезти в Україну спортивні канати, килимки для йоги та електростимулятори – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканець Львівщини хотів незаконно ввезти в Україну спортивні канати, килимки для йоги та електростимулятори
15 Червня, 11:16

Мешканець Львівщини хотів незаконно ввезти в Україну спортивні канати, килимки для йоги та електростимулятори

В пункті пропуску «Шегині – Медика» митники викрили 42-річного жителя Львівської області, який хотів перевезти 270 одиниць спортивного інвентаря. Про це розповіли у Львівській митниці.

Відомо, що 42-річний водій вантажівки MAN їхав із Польщі. Під час митного оформлення вантажу, у декларації ін вказав перевезення особистих речей .

«Під час огляду транспортного засобу працівники митниці виявили в багажному відділенні без ознак приховування 270 одиниць спортивного інвентарю: 10 тренувальних канатів, дев’ять дощок для плавання, чотири апарати для пресо терапії та лімфо дренажу, шість електростимуляторів, 240 килимків для занять йогою», – зазначили митники.

14-33
15-37

Дії водія мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.2 ст.471 (Недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами)  МКУ. Незадекларовані товари тимчасово вилучили.

Відео