Мешканець Львівщини переконував митників, що Ауді Q5 представницького класу — гуманітарна допомога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканець Львівщини переконував митників, що Ауді Q5 представницького класу — гуманітарна допомога
16 Вересня, 19:33

Мешканець Львівщини переконував митників, що Ауді Q5 представницького класу — гуманітарна допомога

Сьогодні, 16 вересня, близько 5 ранку, працівники львівської митниці зупинили 31-річного мешканця Львівщини, який намагався везти в Україну кросовер Ауді Q5, як гуманітарну допомогу.
Аби перегнати автомобіль через кордон без сплати митних платежів (орієнтовна вартість якого – 20 тис. доларів США), чоловік скористався даними одного з благодійних фондів Львова.
Для перевірки законності переміщення автомобіля співробітники митниці зв’язалися з керівником благочинної організації, яка повідомила, що вони дійсно допомагають ЗСУ та потребуючим, однак жодних транспортних засобів від цього чоловіка не очікують.
«Мене шокувала ця ситуація. Ця людина жодним чином не пов’язана з нашим фондом. Коли його зупинили, він мені повідомив, що наші дані знайшов в інтернеті, і хотів зробити для фонду такий «сюрприз». Але повірте, що автомобілі такого класу на передовій не потрібні», – повідомила керівниця фонду пресслужбі Львівської митниці.

За цим фактом здійснюється документування порушення митних правил. Готуються всі документи для притягнення громадянина України до відповідальності.

Відео