Мешканець Вінницької області хотів незаконно заволодіти квартирою бабусі у Залізничному районі Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканець Вінницької області хотів незаконно заволодіти квартирою бабусі у Залізничному районі Львова
08 Листопада, 14:06
logo-black

Мешканець Вінницької області хотів незаконно заволодіти квартирою бабусі у Залізничному районі Львова

Прокуратура Львівської області після смерті бабусі, яка не мала спадкоємців через суд відвоювала квартиру у власність територіальній громаді. Як у коментарі LMN повідомила речниця Львівської обласної прокуратури Адріана Дмитренко, на квартиру вартістю 4 млн грн на незаконних підставах розраховував незнайомець.

«Мешканець одного із сіл Вінницької області одного разу у Львові допоміг бабусі донести пакети. Вони обмінялись контактами і більше ніколи не бачились. Проте одного разу, коли чоловік вирішив подзвонити до бабусі, дізнався, що старенька померла. Останній вирішив, що саме він має право на квартиру загиблої, тому і подав заяву до нотаріальної контори про право спадщини. Хоча ні по закону, ні по заповіту спадкоємця у жінки не було. Та й домовленостей про перепис майна на незнайомця також. Тому квартира перейшла у власність громади», — повідомила LMN  речниця Адріана Дмитренко.

Прокуратура подала позов до суду про визнання трикімнатної квартири відумерлою спадщиною. Суд задовольнив позов та передав майно у власність міста Львова.

Відомо, що квартира знаходиться по вулиці Ожешко, що у Залізничному районі Львова і має площу близько 70 кв м.

Олена Лещенко

User Image
Олена Лещенко
Відео