Мешканка Стрийщини відзначила століття | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканка Стрийщини відзначила століття
24 Червня, 17:58

Мешканка Стрийщини відзначила століття

Сьогодні Стрийська громада привітала столітню ювілярку, жительку села Добряни Кулик Меланію Дмитрівну.З нагоди ювілею міська рада виділила бабусі грошову допомогу. Про це повідомляє Стрийська міська рада.

«Меланія Дмитрівна виховала двох дітей. А ще в бабусі є троє внуків та шестеро правнуків. Працювала жінка на взуттєвій фабриці та в кооперативному об’єднанні виробників масла «Маслосоюз». На жаль, донька пані Меланії померла, тож тепер за довгожителькою піклується онука Мар’яна», – розповідають тут.

 

У зв’язку з відзначенням сторіччя від дня народження Меланії Стрийська міська рада виділила бабусі грошову допомогу у сумі 5000 гривень.

 

Нема на світі кращої оповідальниці від пані Меланії. А скільки пісень українських, на польській та німецькій мовах, вона нам переспівала! А яка жартунка і дотепниця! Згадую цю жінку, пам’ятаю те, що вона розповідала про себе,свою родину,де працювала і як була невісткою. Дай Боже, цій милій українці з Добрян, всіляких життєвих гараздів та й її родині, – каже стриянка Юлія Курилишин.

Відео