Мешканку Львівщини засудили за спробу її сина підпалити 11-річну дівчинку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканку Львівщини засудили за спробу її сина підпалити 11-річну дівчинку
23 Серпня, 15:56

Мешканку Львівщини засудили за спробу її сина підпалити 11-річну дівчинку

Жидачівський районний суд Львівщини визнав винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків жінку, син якої хотів підпалити 11-річну дівчинку. Матері неповнолітнього призначили покарання у вигляді 850 гривень  штрафу. Про це пише «Zaxid.net».

Відомо, що наприкінці серпня цього року, 11-річний хлопець знущався із своєї однолітки: він ображав дівчину нецензурними словами, плював на неї та намагався підпалити. Зважаючи на те, що хлопець неповнолітній, правоохоронці склали протокол про неналежне виконання батьківських обов’язків на його матір.

У матеріалах справи прихована адреса, де саме трапився інцидент, однак справу розглядали у Жидачівському райсуді.

Крім того, жінку також притягнули до адміністративної відповідальності, адже у липні 2023 року вона вчиняла домашнє насильство щодо своєї матері, зокрема: ображала нецензурними словами та погрожувала фізичною розправою. У суді жінка визнала свою провину.

Справу розглянув суддя Андрій Павлів, який дослідив усі матеріали справи та визнав жінку винною у вчиненні домашнього насильства та невиконанні батьківських обов’язків. Їй призначили штраф у розмірі 850 гривень.

Відео