Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканці Івано-Франкового кілька місяців потерпають від нестачі води
15 Листопада, 19:49
logo-black

Мешканці Івано-Франкового кілька місяців потерпають від нестачі води

У селищі Івано-Франкове на Яворівщині  вже кілька місяців немає  регулярної подачі води.

Нагадаємо, у липні LMN писала про цю проблему. Мешканців селища  обслуговує товариство «Енергія-Тепловодосервіс», власниками якого є брати Дубневичі. Договір з цим підприємством селищний голова підписав на 25 років. Один з пунктів угоди – безперервна подача води мешканцям. Однак люди стверджують, у них відсутній нормальний тиск води, каналізації без ремонту, а їх воду вивозять для львівських акваматів, на яких заробляють.

Попри те, що проблема вже триває довго, два дні тому мешканців ще більше шокували – видобуток питної води тепер взагалі обмежуватимуть до 300 м³/добу.

«Зараз включають воду лише на дві години зранку і ввечері, – каже LMN місцевий мешканець Олег Хромчак. – І те – тиск є не завжди. Буває, вода з кранів ледь тече».

Олег каже, після скарг мешканців воду на продаж у Львів вже не вивозять. Однак проблема залишилась.

«Зараз «Енергія» повинна отримати дозвіл з Києва на викачування води понад 300 кубів на добу. З цим проблема. Кажуть, їм вже двічі відмовили. Чому так відбувається – невідомо. Я розумію, що зараз боротьба з Дубневичем, арешт, але це лише їхні проблеми. Від цього страждають звичайні люди, адже  умови договору «Енергія» не виконує».

Мешканці Івано-Франкового надіються, що їм таки вдасться добитися свого якнайшвидше. Кажуть, жити у таких умовах вже несила.

Фото: ілюстративне

Схожі новини