Мешканці Львівщини нарубали дерев на території заповідника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканці Львівщини нарубали дерев на території заповідника
12 Липня, 15:15

Мешканці Львівщини нарубали дерев на території заповідника

Правоохоронці повідомили про підозру двом мешканця Стрийського району, які  незаконно рубали ліс на території природно-заповідного фонду України. Збитки — майже на мільйон гривень.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Відомо, що один із  чоловіків без спеціального дозволу зрубав дерева у лісовому господарстві однієї із філій ДП «Ліси України», територія якого належати до природно-заповідного фонду України.

«Зрубану деревину чоловік розпилював та перевозив до власного домогосподарства, де була облаштована підпільна пилорама. Внаслідок незаконної рубки дерев у вищевказаному природному заповіднику Львівщини державі було завдано понад 900 тис грн збитків», – йдеться у повідомленні.

За такою ж схемою працював інший мешканець району.  Частину деревини він розпилив та перевіз до помешкання, а іншу залишив у лісі, щоб пізніше за нею повернутися. В цьому випадку державі завдано збитків на 80 тисяч гривень.

Наразі тривають слідчі дії. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Їм загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років та штраф.

Відео