Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканці ще трьох вулиць у Брюховичах отримають якісну питну воду
11 Лютого, 17:16

Мешканці ще трьох вулиць у Брюховичах отримають якісну питну воду

На вул. Ясна, Фруктова та Бічна Фруктова у селищі Брюховичі піді Львовом спорудять водопровід. Сьогодні на сесії Львівської обласної ради погодили це питання. На реалізацію проєкту з обласного бюджету виділили 7,8 млн. грн.

Винести це питання на порядок денний запропонував депутат Львівської облради, заступник голови бюджетної комісії Львівської облради, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Обласний бюджет допоможе громаді селища поступово вирішувати питання забезпечення якісною питною водоюЯ теж поділяю позицію голови ОДА,щоб не допускати перекосів, коли одна територія отримає 20 мільйонів, а інша – 2 мільйони. Вважаю, що треба шукати компроміс і не провалити бюджетування. Але також не надати одним територіям преференцій, а інших залишити обділеними», – наголосив Іван Собко.

1581419914_613x321-77101157524_3_0

Торік у Брюховичах водопровід побудували на п’ятнадцяти вулицях. Про це селищний голова Володимир Доманський доповів на щорічному звіті перед громадою 15 грудня 2019 року.

«Цінуємо конструктивну роботу і вдячні, що є підтримка з області. В свою чергу, селище підтримує обласні установи, які знаходяться на нашій території. Зокрема, завдяки небайдужості персоналу лікарні та роботі відповідної депутатської комісії селищна рада розглянула можливість покращення умов проведення процедури електрофорезу в ОХМАТДИТі. Працюємо разом і на рівні селища, і на рівні області», – зазначив Володимир Доманський.

img_6362-1024x683

Фото: Брюховицька селищна рада

Схожі новини