Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканці Винників у списках виборців виявляють невідомих «сусідів»
25 Жовтня, 14:12

Мешканці Винників у списках виборців виявляють невідомих «сусідів»

Сьогодні, 25 жовтня, на виборчих дільницях мешканці Винників виявляють непоодинокі випадки, коли невідомі люди зареєстровані як виборці за їхніми адресами. Про це повідомляє Zaxid.net.

Юрій Сілецький із Винників зазначив, що за його адресою на вул. Шептицького виявилися зареєстровані як виборці ще четверо незнайомих йому людей. Станом на 10:00 ранку одна з них навіть встигла проголосувати.

«Я цих людей не знаю. Вони всі з різними прізвищами. Я не знаю, яким чином вони опинилися за моєю адресою проживання», – розповів Юрій Сілецький.

З цього приводу сім’я Сілецьких написала скаргу у ДВК.

Інший мешканець Винників Віталій Кобрин каже, що за своєю адресою на вул. Івана Франка також виявив двох сторонніх виборців.

«Прийшов на свою дільницю проголосувати, дивлюся виборчий список – за моєю адресою зареєстровані ще дві незрозумілі особи. Я поставив питання у ДВК, чому ці люди зареєстровані тут. Мені пояснили, що це питання до Державного реєстру виборців. Про це я написав заяву у поліцію», – розповів Віталій Кобрин.

im-122490678_2686399518281033_623969070850757764_n

З його слів, такі випадки на виборчих дільницях у Винниках непоодинокі. Мешканці раптово виявляють, що за їхніми адресами зареєстровані двоє-троє або четверо невідомих осіб.

У ГМ «Опора» у Львівській області теж фіксують випадки реєстрації невідомих виборців у Винниках за адресами, до яких вони не мають жодного відношення. Спостерігачам відомо щонайменше про два випадки реєстрації чотирьох та шістьох сторонніх осіб.

За словами координатора «Опори» на Львівщині Тараса Радя, це може свідчити про певні маніпуляції та спробу вплинути на результат виборів.

«Якщо довести, що ця зміна виборчої адреси була запланована, організована і виборці завідомо змінювали адресу не тому, що це була необхідність – вони там проживають, працюють, а змінювали адреси з метою вплинути на результат, то, безумовно, це буде кваліфікуватися як фальсифікація виборів і маніпуляція з виборчими списками», – пояснив Тарас Радь.

У поліції Львівщини розповіли, що в день виборів станом на 12:00 загалом отримали 74 повідомлення про порушення.

Фото: Експресо.Захід

Схожі новини