Мешканця Кам’янки-Бузької засудили за домашнє насильство | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканця Кам’янки-Бузької засудили за домашнє насильство
21 Червня, 17:15

Мешканця Кам’янки-Бузької засудили за домашнє насильство

Суд визнав винним 48-річного жителя Кам’янко-Бузької територіальної громади у вчиненні домашнього насильства . Йому призначено покарання у виді 3 місяців арешту. Про це LMN повідомили у Львівській обласній прокуратурі. 

Прокурори у суді довели, що чоловік систематично вчиняв психологічне та фізичне насильство щодо своєї дружини. Засуджений регулярно спричиняв безпричинні конфлікти, під час яких ображав жінку, погрожував їй фізичною розправою. Так, у ході одного з конфліктів, чоловік побив потерпілу, а також пошкодив її телефон.

Нагадаємо, нещодавно у Львові засудили місцевого жителя за домашнє насильство над рідною матір’ю та сестрою. Кривднику призначили 2 роки та 6 місяців позбавлення волі.

Зауважимо, домашнє насильство – це не лише побої. Це як будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування по відношенню до людини, якщо вони порушують її конституційні права і свободи, наносять моральну шкоду або шкоду фізичному чи психічному здоров`ю. Якщо ви постраждали або стали свідком домашнього насильства — телефонуйте за номером 102.

Відео