Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканця Самбірщини оштрафували за жорстоке вбивство собаки
29 Жовтня, 11:36

Мешканця Самбірщини оштрафували за жорстоке вбивство собаки

Самбірський міськрайонний суд оштрафував на 17 тисяч гривень мешканця одного з сіл району, який сапою забив до смерті сусідську собаку, пише Zaxid.net.

Як йдеться у матеріалах справи, увечері 8 серпня мешканець села Зарайське Самбірського району Мирослав Канюк жорстоко вбив сусідську собаку – німецьку вівчарку, вдаривши її по голові сапою. Свідком цього випадку стала власниця тварини та її неповнолітній син. Жінка одразу викликала поліцію, яка вилучила тіло собаки і сапу.

На судовому засіданні 23 жовтня Мирослав Канюк повністю визнав свою провину. Він заявив, що того дня працював на городі і почув шум на своєму подвір’ї. Коли він підійшов ближче, то побачив сусідську собаку, яка тримала в зубах одну з його курей. Чоловік взяв в руку сапку і вдарив тварину по голові. За словами Мирослава Канюка, він не думав, що тварина може померти від такого удару і лише намагався її втихомирити.

Суддя Галина Василь, який розглядав цю справу, вирішив, що достатнім покаранням для чоловіка буде штраф. Відтак він визнавМирослава Канюка винним у смерті собаки і стягнув з нього 17 тис. грн.

Зазначимо, що Мирослав Канюк має 30 днів для подачі апеляції на цей вирок суду.

Схожі новини