Мешканцям знищеного ракетою будинку на вул. Каховській виплачуватимуть компенсацію на оренду житла | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканцям знищеного ракетою будинку на вул. Каховській виплачуватимуть компенсацію на оренду житла
26 Серпня, 16:16

Мешканцям знищеного ракетою будинку на вул. Каховській виплачуватимуть компенсацію на оренду житла

Усі мешканці з будинку на вул. Каховська, 29, квартири яких зазнали руйнувань від ракетного обстрілу 15 серпня, отримуватимуть від міста компенсацію на оренду житла. Як пояснили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, відселення потребували мешканці 20 квартир. Станом на сьогодні, усі вони подали заяви на компенсацію. Відтак із бюджету міста на ці потреби щомісячно виплачуватимуть 276 тис. грн. Про це повідомили у Львівській міській раді.

«Від обстрілу 15 серпня найбільше постраждали два під’їзди будинку на вул. Каховська, 29 – це 20 квартир. Усі мешканці вже подали заяви на компенсацію на оренду житла. Відтак, відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, їм буде виплачуватися ця компенсація. Загальна сума з бюджету – 276 тис. грн щомісячно. Це 12 квартир, які отримуватимуть компенсацію у розмірі 15 тис. грн, і 8 квартир, які отримуватимуть по 12 тис. грн», – пояснив Владислав Іванов, начальник управління житлового господарства ЛМР.

Компенсацію на оренду житла отримують  також 46 мешканців будинків на вул. Стрийська, 62, 64, 66, 68, що постраждали від ракетного удару 6 липня. Загальна сума виплат тут становить 537 тис. грн в місяць.

Відео