Мешканцям зруйнованих ракетою будинків у Львові виплачуватимуть щомісячну допомогу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканцям зруйнованих ракетою будинків у Львові виплачуватимуть щомісячну допомогу
14 Липня, 13:30

Мешканцям зруйнованих ракетою будинків у Львові виплачуватимуть щомісячну допомогу

Мешканці зруйнованих ракетою будинків у Львові отримають щомісячну допомогу. Таке рішення, сьогодні, 14 липня, прийняли під час засідання виконавчого комітету міськради Львова, пише Zaxid.net.

Розмір компенсації залежить від площі квартири, в якій жили постраждалі. За однокімнатну квартиру виплачуватимуть 10 тис. грн, двокімнатну – 12 тис., трикімнатну – 15 тис. Виплату зможуть отримати й ті, хто орендував квартиру в будинках на вул. Стрийській, 62, 64, 66, 68.

Компенсація виплачуватиметься щомісяця, допоки триватиме відновлення будинків і люди не можуть повернутися у свої помешкання.

«Сума щомісячних витрат на виплату матеріальної допомоги встановлюється відповідно до цінової довідки Львівської торгово-промислової палати», – йдеться у рішенні виконкому.

Допомогу можуть отримати лише ті мешканці, які постійно проживали в постраждалих будинках.В мерії уточнили, що компенсацію виплачуватимуть і тим постраждалим, які вирішили залишитись жити в гуртожитках або модульному містечку – людей не виселятимуть.

Також виконком ухвалив рішення про виплату одноразової матеріальної допомоги на ремонт вхідних дверей до квартир у будинках, що постраждали від російської ракети. Ця допомога становитиме по 8 тис. грн.

Буде і компенсація на ремонт дахів, а повністю зруйновані дахи місто замінить самостійно. Окрім того, мешканцям постраждалих будинків компенсують витрати на заміну вікон. Лише в будинках, що є пам’ятками, місто робитиме це централізовано.

До слова, у понеділок, 10 липня, на позачерговому засіданні ЛМР депутати ухвалили Програму ліквідації наслідків надзвичайної ситуації внаслідок ракетного удару 6 липня. На першому етапі виділили 100 млн грн.

Нагадаємо, у ніч на 6 липня Росія атакувала Львів ракетами типу «Калібр». Унаслідок удару загинули 10 людей. Ще понад 40 – травмовані. Руйнувань зазнали понад 35 будинків, чотири з них – у критичному стані, пошкоджено орієнтовно 60 помешкань, 10 гуртожитків, будинок дитини, два виші та санаторна школа, 57 автомобілів.

Відео