Мешканців Львівщини закликають долучитись до Всесвітнього дня прибирання: як це зробити – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканців Львівщини закликають долучитись до Всесвітнього дня прибирання: як це зробити
13 Вересня, 14:39
logo-black

Мешканців Львівщини закликають долучитись до Всесвітнього дня прибирання: як це зробити

Щороку у третю суботу вересня відзначають Всесвітній день прибирання, в якій беруть участь понад 190 країн. Львівщина також долучиться до цієї події, відтак, 16 вересня, у різних куточках області організовуватимуть прибирання.

У коментарі LMN менеджерка із комунікацій  організації “Let’s do it Ukraine” Софія Білас розповіла, що з метою дотримання заходів безпеки, локації учасникам будуть повідомляти особисто. Для того, аби дізнатись адресу, необхідно написати організації в Instagram (Посилання тут).

У Львові визначено 23 локації для прибирання. Крім того, долучитись до прибирання зможуть мешканці області, адже в усіх великих містах також відбуватиметься акція.

На місцях усім охочим будуть надавати пакети та рукавички для прибирання. Крім того, волонтери навчатимуть людей, як правильно сортувати сміття. Водночас, організатори наголошують, що вони максимально подбали про безпеку усіх учасників, відтак, рятувальники попередньо перевірили усі локації.

Долучитись до заходу можна і в інших обласних центрах України. На Львівщині акція проходитиме уже вп’яте. Цього року в нашій країні Всесвітній день прибирання відбуватиметься під галслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Мета цього заходу – навчити формуванню культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед людей.

Зазначається, що торік до Всесвітнього дня прибирання в Україні долучилися 119 926 учасників. Спільними зусиллями вдалося зібрати 2439 тонн відходів, з яких 70,5 тонн знайденої вторинної сировини здали на переробку.

Відео