Мешканців Львівщини просять підписати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) Тарасу Довгуну | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканців Львівщини просять підписати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) Тарасу Довгуну
10 Березня, 18:00
logo-black

Мешканців Львівщини просять підписати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) Тарасу Довгуну

Жителю Лапаївки Тарасу Довгуну, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками, просять присвоїти звання Героя України посмертно. З такою ініціативою виступили рідні та друзі воїна.

Для того, щоб Володимир Зеленський розглянув електронне звернення, необхідно зібрати 25 тисяч підписів. Підтримати петицію можна за посиланням.

Тарас Довгун народився 13 квітня 2003 року. Мешкав у селі Лапаївка, що неподалік Львова. Навчався місцевому ліцеї імені Героя України Георгія Кірпи. З дитинства Тарас займався футболом, грав у складі місцевої команди «Лапаївка», потім у футбольному клубі «Динамо Львів».

Навчався у Національному університеті ім. І. Франка на економічному факультеті, але згодом забрав документи і почав працювати в одній із компанії.

«Тарас ніколи не відмовляв друзям, завжди допомагав. Брав участь у шкільних виступах, гуртках, завжди був в русі, не сиділось йому на місці. Захоплювався історією України», – ділиться спогадами найкращий друг Тараса – Андріан Рабій, який є автором петиції.

Він розповів, що Тарас ще з дитинства цікавився військовою тематикою, навіть хотів піти служити у спецпідрозділ. З перших днів повномасштабної війни він пішов добровольцем на фронт разом із батьком. Воював у складі 4-го батальйону 125-ї окремої бригади Сил територіальної оборони. Герой загинув 26 січня неподалік Бахмута, Донецької області.

У Тараса Довгуна залишились батьки та три сестри.

Усіх небайдужих просять долучитись до петиції. Залишилось 65 днів та понад 16 тисяч голосів, які необхідно зібрати, щоб Президент України розглянув електронне звернення.

Відео