Мешканців Львівщини запрошують підтримати велопробіг за участі незрячої молоді | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Мешканців Львівщини запрошують підтримати велопробіг за участі незрячої молоді
31 Серпня, 15:30
logo-black

Мешканців Львівщини запрошують підтримати велопробіг за участі незрячої молоді

Марія Оринчак 

Сьогодні, 31 серпня, міжнародний велопробіг “I see! I can! I will!” за участі зрячої та незрячої молоді з Німеччини, Польщі та України приїжджає до Львова. Усіх охочих запрошують зустрітись о 17:00 біля головного входу до міської ради і разом поїхати на Арену Львів, щоб підтримати велосипедистів на перших кілометрах вулицями Львова.

У межах Велопробігу у Львові організовують ще дві події  – “Жива бібліотека: Говоримо про інклюзію” відбудеться 1 вересня о о 16:00 у Львівській Медіатеці. 2 вересня о 12.00 стартуватиме захід “Печа-куча: 5 хвилин про досвiд iнклюзiї” у Першому театрі.

Зустрічатимуть учасників і на Мостищині.

“Ми теж хочемо і кличемо підтримати таких сміливих людей, які попри певні проблеми зі здоров’ям живуть повноцінним життям. Зустрічаємось 3 вересня  о 13:00 біля алеї “Небесно сотні”.  Звісно, що хочеться, щоб нас прийшло не двоє-троє людей, а доволі багато, тому кличемо усіх охочих”, – каже LMN пан Роман із Центру волонтеріату Мостищини.

Зустріти учасників велопробігу можуть і в інших містах. Деталі маршруту  можна знайти тут.

Протягом трьох тижнів подорожі Велопробіг охопить відстань 1000 км із Західної України через Південну Польщу та до Берліна. Старт події відбудеться 29 серпня в Івано-Франківську. Після тижня їзди на велосипеді в Україні, учасники продовжать Велопробіг по Південній Польщі і звідти через регіон Бранденбургу. 15 вересня буде передостання зупинка в Сторкові (Німеччині). 17 вересня учасники святкуватимуть фініш Велопробігу в Берліні.

Додамо, що велопробіг “Бачу! Можу! Допоможу!” —  це тур на велосипедах у тандемах за участі зрячих та незрячих молодих людей з Німеччини, Польщі та України. Організатори хочуть, щоб Велопробіг став прикладом інклюзивності в сфері міжнародної молодіжної роботи та сприяв активній участі всіх людей у громадянському суспільстві, а також прагнуть стерти стереотипи про людей з інвалідністю.

  • 0
  • 87
Відео