Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканців Сум евакуюють до Полтави гуманітарним коридором (ВІДЕО)
08 Березня, 11:03

Мешканців Сум евакуюють до Полтави гуманітарним коридором (ВІДЕО)

Сьогодні з 10.00 відкрито гуманітарний коридор з Сум до Полтави. Колона з автобусів з людьми та машин вже вирушила в дорогу. Про це повідомляють Збройні сили України в telegram.

 

Відео ЗСУ

«Україна погодила з Росією та Червоним Хрестом відкриття гуманітарних коридорів із Сум, Маршрут для евакуації людей один: Суми – Голубівка – Лохвиця – Лубни – Полтава. Жодні інші маршрути не узгоджувалися», – повідомила на ранковому брифінгу міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Також з боку України було складено маршрути для гуманітарних коридорів: Волноваха – Запоріжжя, Маріуполь – Запоріжжя, Київ та Київська область у напрямку заходу, а також Харків та Харківська область у напрямку заходу.

“У нас вже є інформація, що російська сторона запланувала зрив гуманітарних коридорів, щоб змусити людей поїхати іншим шляхом, неузгодженим та небезпечним”, – заявила Верещук.

Окрім мирних місцевих жителів евакуюватимуть також іноземних студентів з Індії та Китаю. Крім того, гуманітарним коридором до Сум будуть відправлені продукти харчування та ліки.

Схожі новини